تماس با ما: 44952260
ورود ثبت

ورود به سایت

نام کاربری
رمز عبور *
مرا بیاد اور

پیام مدیر عامل به مناسبت بیست و چهارمین سالگرد تاسیس شرکت مطلب ویژه

  • Posted on:  چهارشنبه, 12 تیر 778 04:03
  • نوشته شده توسط 
دکتر انوری مدیر عامل شرکت رفاه گستر

 

 دوم مهرماه 1399 بیست و چهارمین سالروز تاسیس  شرکت را که به یقین  تحولی عظیم در حیات شرکت  رفاه گستر است را بهانه ای دانسته برای ارج نهادن به تلاشهای مدیران و کارکنان شرکت که در 23 سال گذشته از هیچ کوششی دریغ ننموده اند که ثمره این سخت کوشی ، ورود به عرصه جدید فعالیت شرکت است و خداوند را شاکرم که ما را مورد لطف و عنایت خود قرار داد تا با خدمت به همکاران محترم سازمان تامین اجتماعی و بازنشستگان عزیز بیش از پیش عرصه خدمت رسانی را پررنگ کنیم.

شرکت رفاه گستر در سال پیش رو با همت و تلاشی مضاعف در مسیر رشد و توسعه مراکز رفاهی اقامتی با شناسایی ظرفیتها ، نسبت به ارتقاء خدمات و بهسازی و نوسازی تجهیزات مراکز تحت پوشش خود جهت پیشبرد اهداف متعالی سازمان تامین اجتماعی گام برداشته . بی شک اجرای موفقیت آمیز پروژه های عمرانی با همکاری نیروی انسانی متخصص و مجرب میسر خواهد بود. شرکت رفاه گستر از حیث سرمایه انسانی از ذخیره ارزشمند و پرتوانی برخوردار است که برای نیل به اهداف عالیه شرکت از هیچ کوششی فروگذار نیستند و یکایک آنها شایسته تقدیر و قدرشناسی هستند. علاوه بر عوامل درون سازمانی، شرکت سالهای حیات خود را مرهون نقش مؤثر همکاران و مساعدتهای بی دریغ مدیر عامل محترم سازمان تامین اجتماعی میداند که با تعاملات مثبت و نقطه نظرات ارزشمند درخصوص توسعه و بهینه سازی سرمایه های در اختیار ، شرکت را همراهی نمودند .

در همین راستا مراتب قدردانی و سپاس خود را خدمت همه همکاران محترم شرکت و سازمان تامین اجتماعی ابراز داشته و سعادت و کامیابی و سلامتی کلیه عزیزان را از خداوند متعال آرزومندم

امید است با استعانت از خداوند متعال ، تلاش و کوشش مضاعف و با همدلی، همراهی و همفکری کلیه همکاران عزیز در راستای سیاستها، اهداف و چشم انداز شرکت و حرکت بسوی گسترش و توسعه ، برگی جدیدی در فعالیتهای شرکت باز نموده که با هوشمندی و برنامه ریزی دقیق در پیشبرد اهداف شرکت که همانا رضایتمندی همکاران محترم سازمان تامین اجتماعی است، گام برداریم.

 

                                                                                                                                                                                                                                                   نعمت اله انوری

                                                                                                                                                                                                                                         مدیرعامل و رئیس هیات مدیره

خواندن 406 دفعه آخرین ویرایش در یکشنبه, 25 آبان 1399 20:12
برای ارسال نظر وارد سایت شوید