بازدید از مرکز توانبخشی جانبازان ثارالله تهران  به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس

با هماهنگی معاونت فرهنگی اجتماعی و توسعه امور رفاهی و پایگاه مقاومت بسیج شهید دکتر سید مهدی بهشتی شیرازی رفاه گستر، با حضور جناب آقای سعید یاور پور مدیرعامل محترم شرکت، جناب آقای محمد کشاورز حمیدی معاون محترم فرهنگی اجتماعی و توسعه امور رفاهی مراکز،  مدیران ستادی و مراکز تابعه و  جمعی از پرسنل بسیجی شرکت رفاه گستر از مرکز توانبخشی جانبازان ثارالله در شمال تهران بازدید کردند و از تک‌تک جانبازان عزیز قطع نخاع بستری در این مرکز عیادت کردند، و با تقدیم دسته گل به تک تک جانبازان سلحشور دفاع مقدس، پای حرف‌ها و درد دل‌ها‌ و خاطرات این عزیزان ایثارگر نشستند  و از نزدیک در جریان نحوه خدمت رسانی به آن‌ها قرار گرفتند

در این مراسم جناب آقای سعید یاورپور مدیرعامل محترم شرکت، جانبازان عزیز را ادامه‌دهندگان راه عاشوراییان و نماد ایثار، صبر و استقامت معرفی کردند و افزودند: شما عزیزان نماد شرف، ناموس و غیرت مملکتمان هستید ما همه مدیون شما عزیزان و شهدای گرانقدر هستیم اگر رشادت و دلاوری های شما عزیزان نبود ما الان به این آسودگی و آرامش زندگی نمی کردیم. امیدوارم فداکاری ها و جانفشانی ها شما سرمشق ما باشد. رنجی که جانبازان برای دفاع از ارزش‌ها متحمل شده‌اند، وظیفه ما را در انجام مسئولیت‌هایمان سنگین‌تر می کند. در ادامه جناب آقای سعید یاورپور مدیرعامل محترم شرکت از پیگیری و مساعدت مناسب سازی برخی اماکن تفریحی شرکت برای استفاده جانبازان گرامی خبر دادند. حجت السلام شیخ محمد کرمی نیز جانبازان را اسوه تقوی، صبر و مقاومت معرفی کردند و جناب آقای مهدی سلیمانی مداح عصمت و طهارت به مناسبت میلاد نبی الکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) به مولودی خوانی پرداختند.

در پایان از جناب آقای دکتر موسوی مدیریت محترم مرکز توانبخشی ثارالله تهران و همکاران پر تلاش این مرکز با اهدا گل تجلیل و تقدیر به عمل آمد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial