درباره شرکت

شرکت رفاه گستر تأمین اجتماعی ارائه‌کننده‌ی خدمات رفاهی وگردشگری است که مأموريت هاي مندرج در اساسنامه، چارچوب و فضاي حرکت شرکت را در زمينه هاي مختلفي مشخص ساخته است و تلاش می نماید تا کلیه خدمات و فعالیتها شامل احداث و تجهیز و نگهداری و مدیریت و بهره برداری از اماکن رفاهی، تفریحی، ورزشی و اقامتی شرکت و سازمان و برگزاری تورهای آموزشی، سیاحتی، زیارتی در داخل و خارج از کشور و برگزاری مراسم ، گردهمایی ها و همایش های سازمان، شرکتها و سایر مؤسسات وابسته و تابعه سازمان و سایر مشتریان را متنوع و باکیفیت و قیمت‌های مناسب و صرفاً با استفاده از مواد طبیعی به منظور ایجاد امنیت مالی و آرامش آحاد مشتریان و بهره مندان عرضه ‌کند . شرکت خود را شریک مشتریان ، کارمندان و جامعه می‌داند و با توسعه جغرافيايي فعاليت ها به جلب رضایت حداکثـری در پذیرش و تنوع در دسترسی خدمات به مشتريان گام بر می دارد. دوست‌دار محیط ‌زیست بوده و تلاش مینماید تا با توسعه بهره برداري و ارتقاء بهره وري فضايي به یک برند شناخته ‌شده در کشور تبدیل شود.

ارزش های حاکم و نافذ بر کلیه فعالیت های شرکت مبتنی بر ارزش های محوری ذیل می باشد که با توجه به ارزش های محوری سازمان تامین اجتماعی در نظر گرفته شده است.

مسئولیت­ پذیری و پاسخگویی
شفافیت در ارائه خدمات با حفظ حفاظت و صیانت از آن
همکاری، همدلی، مشارکت و هم­افزایی با سازمان تامین اجتماعی
افزايش بهره وري و تعالی و بهبود مستمر کلیه فعالیت ها
صحت، دقت، سرعت ،کیفیت در تولید و ارائه خدمات
احقاق حقوق ذينفعان و کسب رضایت ذی­نفعان درونی و بیرونی
تعهد و نگرش و رفتار حرفه اي در رقابت سالم و امانت داري
توسعه و نگهداري سرمايه انساني و شايسته سالاري و نشاط و انگيزه
رعايت حقوق و انتظارات مشتريان
احترام به قوانين و مقررات
احترام به محیط زیست و پایبندی به الزامات توسعه پایدار
راهبردهای پیش بینی شده شرکت درحوزه سلامت اجتماعي
اهداف و برنامه های شرکت در راستای ماموریتهای شرکت و با هدف تقویت و توسعه فعالیتهای اجتماعی کارکنان سازمان و توجه به چهار بعد به شرح ذیل پیش بینی و برنامه ریزی شده است .

 

همچنین راهبردهای کلان شرکت در پنج رویکرد بازنگری شده زیر پیش بینی شده است :

توسعه نگرش منطقه ای و بهره گیری از فرصتهای خاص با توجه به ویژگی های مراکز و جذابیتهای منطقه ای در جهت ارتقاء بهره وری فیزیکی و مالی و در نهایت بهینه سازی بهای تمام شده خدمات شرکت
توسعه جغرافیایی و گسترش بازار شرکت از منظر گستره جغرافیایی و جذب مشتریان جدید از طریق توسعه کالبدی مجموعه ها و تنوع بخشی و ارتقاء کیفیت خدمات
توسعه فعالیتهای پشتیبانی و عملیاتی در جهت ارتقاء شفافیت، کارآمدی و اثربخشی و توسعه بر مبنای فناوری های نوین اطلاعاتی
توسعه منابع انسانی و ارتقاء زندگی شغلی کارکنان از طریق ارتقاء و توسعه نظامات توسعه منابع انسانی
ارتقاء کیفیت و اثربخشی خدمات منطبق با نیازهای مشتریان

 

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial