تماس با ما: 44952260
ورود ثبت

ورود به سایت

نام کاربری
رمز عبور *
مرا بیاد اور

بازديد دكتر نعمت اله انوري مديرعامل شركت از پروژه هاي عمراني در حال اجرا هتل فجر لاهيجان و مركز تفريحي- رفاهي تنكابن مطلب ویژه

  • Posted on:  پنج شنبه, 06 آذر 1399 03:30
  • نوشته شده توسط 

روز پنجشنبه 6 آذرماه 99 دكتر نعمت اله انوري رئيس هيات مديره و مدير عامل شركت رفاه گستر تامين اجتماعي  از پروژه هاي عمراني در حال اجراي هتل فجر لاهيجان و مركز رفاهي و تفريحي تنكابن بازديد كردند.

 

به گزارش روابط عمومي شركت رفاه گستر تامين اجتماعي، دكتر نعمت اله انوري به منظور پیگیری و نظارت بر روند اجرایی  پروژه های عمرانی  در حال اجرای هتل فجر لاهيجان و مركز رفاهي-تفريحي بازدید و  از نزدیک در جریان میزان پیشرفت فیزیکی و نحوه اجراي  این پروژه ها قرار گرفتند.  

دكتر انوري در جريان اين بازديد گفت: پروژه هتل فجر لاهيجان از دیگر پروژه های رفاهی و تفریحی است که در راستای افزایش روحیه نشاط  و ارتقای سلامت جسمی و روانی شهروندان، به ویژه كاركنان تامين اجتماعي  در دست احداث است و  پیشرفت فیزیکی خوبي دارد. وی در ادامه  بازدید بر کیفی سازی پروژه‌ها تاکید کرد و گفت: باید کیفیت را به همراه سرعت در پروژه‌ها مد نظر قرار دهیم، براي این منظور باید از تمام توان و ظرفیت ها نهایت بهره ببريم. استفاده از مرغوب ترين مصالح و لوازم  و تجهيزات ساختماني همواره مورد نظر است. 


 

دكتر انوري همچنين از پروژه عمراني در حال اجراي مركز رفاهي و تفريحي تنكابن نيز بازديد كردند و از نزديك در جريان روند عمراني اين مجموعه قرار گرفتند.

 

 

خواندن 2705 دفعه آخرین ویرایش در پنج شنبه, 06 آذر 1399 23:57

نظر دادن

از نظرات شما بسیار متشکریم

Login Form