ورود ثبت

ورود به سایت

نام کاربری
رمز عبور *
مرا بیاد اور

مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی: اختیارات شرکت خدمات ماشینی تأمین برای پیشبرد طرح 3070 و نسخه الکترونیک افزایش می یابد

  • Posted on:  سه شنبه, 28 بهمن 1399 09:21
  • نوشته شده توسط 

 

 مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی گفت: به منظورموفقیت کامل و تحقق اهداف تعیین شده در زمینه طرح 3070 و نسخه الکترونیک اختیارات بیشتری به شرکت خدمات ماشینی تأمین محول و قرارداد جدیدی با این شرکت منعقد می‌شود.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، دکتر مصطفی سالاری در جلسه هفتگی بررسی وضعیت خدمات غیرحضوری سازمان تأمین اجتماعی که با حضور نصرالله جهانگرد، نماینده ویژه ریاست جمهوری در امور دولت الکترونیک و رضا باقری اصل، دبیر شورای اجرایی فناوری اطلاعات برگزار شد؛ اظهار داشت: از تمامی ظرفیت‌ها و امکانات کشور برای توسعه خدمات غیرحضوری سازمان تأمین اجتماعی استفاده می‌کنیم.
سالاری معیار ارزیابی خدمات غیرحضوری سازمان تأمین اجتماعی را میزان رضایتمندی مردم از این خدمات و کاهش محسوس مراجعات به ادارات و کارگزاری‌ها عنوان کرد و گفت: برای تحقق این هدف ما هیچگونه محدودیتی نداریم و از ظرفیت سایر شرکتها نیز استفاده می‌کنیم.
وی افزود: شرکت خدمات ماشینی تأمین اختیارات و منابع مورد نیاز برای پیشبرد و تکمیل دو طرح بسیار مهم خدمات غیرحضوری و نسخه الکترونیک را در قالب قراردادی جدید به سازمان تأمین اجتماعی پیشنهاد خواهد کرد و انتظار داریم که طی روزهای آینده برنامه عملیاتی جامعی برای پیشبرد این دو برنامه در کوتاهترین زمان ممکن ارائه شود.
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی همکاری سایر دستگاه‌ها در زمینه تبادل اطلاعات با این سازمان را از دیگر مسائل حائز اهمیت برشمرد و گفت: دکتر جهانگرد و دکتر باقری اصل و همچنین سایر مدیران دستگاه‌های اجرایی کشور همکاری بسیار خوبی در پیشبرد خدمات غیرحضوری تأمین اجتماعی دارند و ما نیز در این سازمان با سایر دستگاه‌ها برای توسعه دولت الکترونیک به خوبی همکاری و تبادل اطلاعات انجام می‌دهیم.
در این جلسه مدیران ستادی و استانی سازمان تأمین اجتماعی نیز به بیان دیدگاه‌ها و نقطه نظرات خود در زمینه اجرای طرح 3070 پرداختند.
براساس طرح 3070 که طی ماه‌های اخیر در سازمان تأمین اجتماعی آغاز شده است به مرور 30 خدمت غیرحضوری به جامعه تحت پوشش تأمین اجتماعی اعم از بیمه‌شدگان، کارفرمایان و بازنشستگان ارائه می‌شود و با تکمیل این طرح حدود 70 میلیون مراجعه حضوری به شعب تأمین اجتماعی کاهش می‌یابد. این خدمات از طریق درگاه خدمات غیرحضوری تأمین اجتماعی به نشانی es.tamin.ir در دسترس قرار دارند.

خواندن 3026 دفعه

نظر دادن

از نظرات شما بسیار متشکریم