تماس با ما: 44952260
ورود ثبت

ورود به سایت

نام کاربری
رمز عبور *
مرا بیاد اور

 

 

دوم مهرماه 1399 بیست و چهارمین سالروز تاسیس  شرکت را که به یقین تحولی عظیم در حیات شرکت  رفاه گستر است را بهانه ای دانسته برای ارج نهادن به تلاشهای مدیران و کارکنان شرکت که در 23 سال گذشته از هیچ کوششی دریغ ننموده اند که ثمره این سخت کوشی ، ورود به عرصه جدید فعالیت شرکت است و خداوند را شاکرم که ما را مورد لطف و عنایت خود قرار داد تا با خدمت به همکاران محترم سازمان تامین اجتماعی و بازنشستگان عزیز بیش از پیش عرصه خدمت رسانی را پررنگ کنیم.

شرکت رفاه گستر در سال پیش رو با همت و تلاشی مضاعف در مسیر رشد و توسعه مراکز رفاهی اقامتی با شناسایی ظرفیتها ، نسبت به ارتقاء خدمات و بهسازی و نوسازی تجهیزات مراکز تحت پوشش خود جهت پیشبرد اهداف متعالی سازمان تامین اجتماعی گام برداشته . بی شک اجرای موفقیت آمیز پروژه های عمرانی با همکاری نیروی انسانی متخصص و مجرب میسر خواهد بود. شرکت رفاه گستر از حیث سرمایه انسانی از ذخیره ارزشمند و پرتوانی برخوردار است که برای نیل به اهداف عالیه شرکت از هیچ کوششی فروگذار نیستند و یکایک آنها شایسته تقدیر و قدرشناسی هستند. علاوه بر عوامل درون سازمانی، شرکت سالهای حیات خود را مرهون نقش مؤثر همکاران و مساعدتهای بی دریغ مدیر عامل محترم سازمان تامین اجتماعی میداند که با تعاملات مثبت و نقطه نظرات ارزشمند درخصوص توسعه و بهینه سازی سرمایه های در اختیار ، شرکت را همراهی نمودند . 

در همین راستا مراتب قدردانی و سپاس خود را خدمت همه همکاران محترم شرکت و سازمان تامین اجتماعی ابراز داشته و سعادت و کامیابی و سلامتی کلیه عزیزان را از خداوند متعال آرزومندم.  امید است با استعانت از خداوند متعال ، تلاش و کوشش مضاعف و با همدلی، همراهی و همفکری کلیه همکاران عزیز در راستای سیاستها، اهداف و چشم انداز شرکت و حرکت بسوی گسترش و توسعه ، برگی جدیدی در فعالیتهای شرکت باز نموده که با هوشمندی و برنامه ریزی دقیق در پیشبرد اهداف شرکت که همانا رضایتمندی همکاران محترم سازمان تامین اجتماعی است، گام برداریم.

 

 

                                                                                                                                            نعمت اله انوري

                                                                                                                                 مدير عامل و رئيس هيات مديره

 

فعاليت‌هاي شركت

فعالیت این شرکت علاوه بر ساخت،تجهیز و بهره‌برداری مراکز رفاهی و تفریحی، کمک به توسعه زیرساخت‌های گردشگری کشور جهت ارتقای سلامت اجتماعی نیز می باشد. در حال حاضر این شرکت در حال ساخت بیش از 9 مرکز و با بیش از 25 مجتمع رفاهی، باشگاهی در محیط متنوع اقلیمی، طبیعی، میراث‌فرهنگی و تاریخی شگفت‌انگیز و بی‌نظیر ایران، مفتخر به ارایه  خدمات  رفاهی اقامتی، پذیرایی، ورزشی ، مناسبت‌ها، همایش‌ها و برگزاری تورهای آموزشی سیاحتی زیارتی برای  همکاران محترم سازمان تامین اجتماعی، موسسات وابسته تابعه سازمان و سایر مشتریان ارجمند می‌باشد.

دسترسی به توسعه پایدار و ارزش‌آفرینی در گردشگری، طراحی، مشاوره، ساخت، توسعه و بهره‌برداری از اماکن و فضاهای گردشگری، تفریحی و اقامتی در سطح داخل و خارج کشور براساس استانداردها و فناوری‌های مدرن و با نگاه کیفی و رشد سودآوری، معرفی ظرفیت‌ها، جذب و هدایت سرمایه‌گذار و توانمندسازی فعالان حوزه گردشگری با بهره‌مندی از شایستگی‌ها و مهمتر از همه منابع انسانی و شایسته سالاری از ماموریتهای این شرکت است.

 

هدف گروه رفاه گستر تامین اجتماعی دستیابی به رشد پیوسته اهداف بلندمدت و کوتاه مدت خود با استفاده از پیشرفته ترین مهارت‍های مدیریتی برای ایجاد فضای امن و سالم و حفظ حس نشاط و ارتقا سلامت اجتماعی خانواده سازمان تامین اجتماعی و سایر ذینفعان گرامی  است .

همواره بر این باوریم که:  " در کنار شماست که به جایگاهی با نشاط و پیشتاز در ارائه بهترین خدمات تبدیل می‌شویم "

 

بازگشت به سایت