نگین ازادی
نگین ازادی 1
previous arrow
next arrow
Shadow

مجموعه ورزشی نگین غرب دارای امکانات زیر میباشد :

استخر آقایان : مساحتی بالغ بر 1300 متربع دارای استخر استاندارد به ابعاد 12.5*25 متر ، سوناهای خشک و بخار ، جکوزی ، ماساژ ، حوضچه آب سرد ، استخر کودکان ، بدنسازی مجهز به تجهیزات هوازی و قدرتی مجزا ، کافی شاپ ، مدرسه و تیم شنای پسران ، کلاسهای متنوع آموزشی توسط اساتید مجرب و کارآزموده و پخش زنده مسابقات ورزشی (فوتبال) و تصاویر متنوع با صفحه نمایش 4 متر مربع در داخل استخر 

استخر بانوان : مساحتی بالغ بر 1200متربع دارای استخر استاندارد به ابعاد 12.5*25 متر ، سوناهای خشک و بخار ، جکوزی ، حوضچه آب سرد ، استخر کودکان ، بدنسازی مجهز به تجهیزات هوازی ، قدرتی و کراس فیت ، مدرسه و تیم شنای دختران ، کلاسهای متنوع آموزشی توسط اساتید مجرب و کارآزموده 

تأسیسات استخرها با حضور شبانه روزی پرسنل تأسیسات این مجموعه ، آب استخرها علاوه بر گردش و تصفیه 24 ساعته توسط فیلترهای مجهز و به روز همچنین توسط دستگاههای پیشرفته الکترولیز و ازن بطور مستمر و استاندارد کلرزنی و تزریق ازن صورت گرفته و به این ترتیب آبی زلال و عاری از هرگونه سختی ، میکروب و باکتری خواهیم داشت . بعد از هر سانس فاکتورهای کلر ، ph ، سختی و دمای آب و محیط اندازه گیری شده و در صورت نیاز تعدیل می شوند . آزمایشات شیمیایی ، میکروبی و بیولوژی بطور مستمر و در فواصل استاندارد انجام پذیرفته و نتیجه آن از طریق فضای مجازی به نظر مراجعین و بهره برداران میرسد . شاید به جرأت میتوان گفت که کیفیت آب استخرهای مجموعه نگین غرب در زمره ی بهترینهای ایران میباشد . زیرا سلامتی شما و فرزندانتان برای ما در اولویت است . ما در تلاشیم برای شما فضایی ایمن ، مفرح و دلنشین را فراهم آوریم .

رستوران : این مجموعه دارای رستورانی در فضای سنتی و دلنشین با ظرفیت 220 نفر برای پذیرایی و برگزاری مراسم های مختلف میباشد و با آشپزهای مجرب و ماهر و بهترین نوع مواد اولیه و با منویی متنوع ضمن پذیرایی از میهمانان آماده ارائه خدمت و عقد قرارداد با سازمانها و ارگانها جهت ارسال غذا میباشد . ضمنا سالن پذیرایی این مجموعه دارای تجهیزات سیستم سرمایش و گرمایش و تهویه مطبوع هوا بر پایه بهترین تجهیزات روز دنیا نیز میباشد .

سالن آمفی تئاتر : این سالن با تجهیزات نور ، صدا ، تصویر حرفه ای و با سیستم تهویه هوای پیشرفته و به روز با ظرفیت 600 نفر آماده ارائه خدمات و عقد قرارداد با نهادهای مختلف جهت سمینارها ، مجامع ، همایشها ، جشنهای ملی و مذهبی ، کنسرت ، تئاتر ، نمایش فیلم و برنامه های متنوع آموزشی و فرهنگی میباشد .

سالن چند منظوره : در این سالن علاوه بر کلاسهای آموزشی و مسابقات و لیگهای ورزش های توپی از قبیل فوتسال ، والیبال ، بسکتبال ، هندبال همچنین تنیس روی میز و بدمینتون کلاسهای آموزشی CX ، TRX پیلاتس ، ایروبیک ، آمادگی جسمانی ، کیک بوکسینگ نیز برگزار می گردد . و ضمن ثبت نام از هنرجویان در رشته های مختلف امکان اجاره سالن بصورت سانس هم برای عموم هم فراهم میباشد . 

امکان پخش زنده مسابقات و برنامه های ورزشی در استخر آقایان : یکی از مطالبات مراجعین در هنگام مسابقات مهم ورزشی پخش زنده آن مسابقات در استخر مجموعه بود که موضوع در دستور کار قرار گرفت و پس از این مسابقات به صورت زنده پخش خواهد شد . همچنین این مجموعه آمادگی پذیرش و پخش تبلیغات محیطی و تصویری در مجموعه استخر را دارد و از عموم مشاغل و دستگاههای خدمت رسان در این زمینه دعوت بعمل می آورد .