تاریخچه و اهداف شرکت

شرکت رفاه گستر تامین اجتماعی به عنوان یکی از شرکت‌های زیر مجموعه سازمان تامین اجتماعی سال 1376 در راستای تامین بخشی از نیازهای رفاهی – تفریحی کارکنان سازمان تامین اجتماعی تاسیس شد.

فعالیت ها:

فعالیت این شرکت علاوه بر ساخت،تجهیز و بهره‌برداری مراکز رفاهی و تفریحی، کمک به توسعه زیرساخت‌های گردشگری کشور جهت ارتقای سلامت اجتماعی نیز می باشد. در حال حاضر این شرکت در حال ساخت 6 مرکز و با بیش از 25 مجتمع رفاهی، باشگاهی در محیط متنوع اقلیمی، طبیعی، میراث‌فرهنگی و تاریخی شگفت‌انگیز و بی‌نظیر ایران، مفتخر به ارایه خدمات رفاهی اقامتی، پذیرایی، ورزشی ، مناسبت‌ها، همایش‌ها و برگزاری تورهای آموزشی سیاحتی زیارتی برای همکاران محترم سازمان تامین اجتماعی، موسسات وابسته تابعه سازمان و سایر مشتریان ارجمند می‌باشد.

ماموریت:

دسترسی به توسعه پایدار و ارزش‌آفرینی در گردشگری، طراحی، مشاوره، ساخت، توسعه و بهره‌برداری از اماکن و فضاهای گردشگری، تفریحی و اقامتی در سطح داخل و خارج کشور براساس استانداردها و فناوری‌های مدرن و با نگاه کیفی و رشد سودآوری، معرفی ظرفیت‌ها، جذب و هدایت سرمایه‌گذار و توانمندسازی فعالان حوزه گردشگری با بهره‌مندی از شایستگی‌ها و مهمتر از همه منابع انسانی و شایسته سالاری از ماموریتهای این شرکت است.

چشم انداز:

چشم اندازاین شرکت علاوه بر توسعه جغرافیای، دستیابی به مرکز پیشرو در تجهیز بهره‌برداری از اماکن اقامتی، تفریحی و گردشگری، مجموعه برتر در توسعه زیرساخت‌های صنعت گردشگری و الگو در تحقق و جذب گردشگر است. ارزش افزوده و سوی انسانی ماهر و مدیران اثربخش در بهره‌برداری از فضاهاي گردشگري كشور