پرداخت مستمری اردیبهشت بازنشستگان تأمین‌اجتماعی آغاز شد/ افزایش مستمری بازنشستگان در روزهای پایانی اردیبهشت پرداخت می‌شود

پرداخت مستمری اردیبهشت بازنشستگان تأمین‌اجتماعی آغاز شد/ افزایش مستمری بازنشستگان در روزهای پایانی اردیبهشت پرداخت می‌شود

به‌منظور پرداخت به‌موقع مستمری بازنشستگان تأمین‌اجتماعی، پرداخت مستمری اردیبهشت ماه این عزیزان از امروز آغاز شده و به محض تصویب افزایش مستمری امسال در هیأت محترم دولت و ابلاغ آن به سازمان تأمین‌اجتماعی، در دو روز پایانی اردیبهشت، مابه‌التفاوت افزایش این ماه پرداخت می‌شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان تأمین‌اجتماعی، مطابق اطلاع‌رسانی گذشته؛ پیشنهاد مربوط به افزایش حقوق مستمری بگیران در سال ۱۴۰۱ بر اساس مواد ۹۶ و ۱۱۱ قانون تأمین‌اجتماعی جهت طرح و تصویب در هیأت محترم وزیران ارسال شده است که به محض تصویب و ابلاغ قانونی در ماه جاری نسبت به واریز حقوق و مستمری بر اساس مصوبه اقدام می‌شود.
از آن جایی که طبق روال و بر اساس حروف الفبا حقوق مستمری‌بگیران از بیستم هر ماه شروع و واریز می‌شود؛ لذا در راستای پرداخت به‌موقع، به اطلاع می‌رساند در ماه جاری نیز طبق ماه‌های قبل اقدام شد و مابه‌التفاوت افزایش اردیبهشت ماه برای کلیه گروه‌های بازنشستگی با وصول مصوبه هیأت محترم وزیران، طی دو روز پایان اردیبهشت ماه پرداخت می‌شود. همچنین مابه‌التفاوت فروردین ماه نیز همزمان با پرداخت مستمری خرداد و تیرماه انجام خواهد شد.

حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تأمین اجتماعی در اردیبهشت ۱۴۰۱ بر اساس حرف اول نام خانوادگی آنان و طبق جدول زیر واریز می‌شود:

نام حرفتاریخ پرداخت
آ،ا۱۴۰۱/۲/۲۰
حرف ب تا ش شعب تا ۲۰۰۰ نفر۱۴۰۱/۲/۲۱
حرف ص تا ی شعب تا ۲۰۰۰ نفر۱۴۰۱/۲/۲۲
ب۱۴۰۱/۲/۲۳
پ، ت، ث۱۴۰۱/۲/۲۴
چ، ج، ژ، ص۱۴۰۱/۲/۲۵
ض، ز، ف۱۴۰۱/۲/۲۶
ح، همکاران بازنشسته۱۴۰۱/۲/۲۷
ق، س، ر۱۴۰۱/۲/۲۸
بانک‌های ملی، ملت، تجارت، پست بانک، سپه، کشاورزی، صادرات۱۴۰۱/۲/۲۹
ط،ظ،خ۱۴۰۱/۲/۲۹
گ،ل،و،ه،غ،ی،ذ،ک،د،ش۱۴۰۱/۲/۳۰
ع،ن،م، بنیاد شهید۱۴۰۱/۲/۳۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial