پیام مدیر عامل

مسند خدمتگزاری به مردم توفیقی والاست و خدمت در نظام مقدس جمهوری اسلامی از نعمات عظیم خداوندی است که آن را شکری دوچندان بایسته است.

خداوند منان را شاکرم که توفیق خدمت در سنگری دیگر برایم فراهم شده تا با استعانت از پروردگار یکتا در راستای اهداف متعالی سازمان تامین اجتماعی و شرکت رفاه گستر و پاسداری از کرامت انسانی با هدف ارائه خدمات به همکاران محترم شاغل و بازنشسته سازمان تامین اجتماعی و تکریم و رضایت ارباب و رجوع که همانا رضایت خالق یکتاست گام برداشته و در این راه از هیچ کوششی دریغ ننموده و همواره با خدمت گرفتن دانش تخصصی و سرمایه های انسانی مجرب موجبات تحقق هرچه بهتر رسالت و ماموریت شرکت را فراهم نمایم.

اجرای برنامه های راهبردی و تعیین استراتژی های نوین به منظور بهبود عملکرد شرکت و تعالی سازمانی و شناسایی ظرفیت ها، توسعه و پیشرفت از جمله اهداف کلان هیات مدیره می باشد. بی شک چشم انداز پیش رو با ذخیره ارزشمند و پرتوان نیروی انسانی متخصص و متعهد شرکت میسر خواهد بود.

امید است با استعانت از خداوند متعال، تلاش و کوشش مضاعف و با همدلی و همفکری مدیران محترم سازمان تامین اجتماعی و همکاران شرکت در راستای سیاست ها و حرکت به سوی گسترش و توسعه، برگی جدید از فعالیت های شرکت شکوفا گردد.

سعید یاورپور

مدیر عامل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial