بازدید رئیس هیات مدیره شرکت رفاه گستر سازمان تامین اجتماعی از پروژه هتل ۵ ستاره سرعین

دکتر علی راهنمایی رئیس هیات مدیره شرکت رفاه گستر سازمان تامین اجتماعی به همراه تیم  فنی مهندسی این شرکت، سرپرست فنی مهندسی اداره کل تامن اجتماعی اردبیل، مشاور عالی شرکت خانه سازی و هیات مدیره نظام مهندسی ساختمان از پروژه هتل ۵ ستاره سرعین و مراحل جوشکاری و اسکلت سازی پروژه شرکت آرتا عمران ورق بازدید کرد

این بازدید در راستای بررسی کیفیت تولیدی سازه ها و مراحل  ساخت فولاد اسکلت و جوشکاری برای استفاده در پروژه بزرگ درحال ساخت هتل ۵ ستاره در شهر سرعین صورت گرفت.

رئیس هیات مدیره شرکت رفاه گستر سازمان تامین اجتماعی در حاشیه این بازدید ضمن قدردانی از پیگیری ها وتلاش های عوامل فنی و مهندسی رفاه گستر در پیشرفت مرکز رفاهی،افزود:اولین هتل ۵ ستاره با اعتبار بیش از ۴۰۰ میلیارد تومان از سال ۱۴۰۰ شروع شده و درحال حاضر پروژه ۱۵ درصد پیشرفت فیزیکی  دارد

دکترعلی راهنمایی در ادامه افزود:پس ازاتمام این پروژه اولویت خدمات رسانی به کارکنان ،کارگران،بازنشستگان وبیمه شدگان محترم خانواده بزرگ تامین اجتماعی خواهد بود واین اقدام به تاسیس مرکز رفاهی در شهر توریستی وچشمه های آبگرم سرعین اتفاقی خوب ومثبتی رقم خواهد خورد.

وی در این بازدید نسبت به رعایت زمان بندی در اجرای پروژه تاکید کرد و افزود : با توجه به اقلیم هوایی اردبیل و با اولویت اجرای باکیفیت، تسریع در پروژه بسیار مهم است و به همین منظور بصورت هفتگی از روند اجرا بازدید میدانی خواهیم داشت.

دکتر راهنمای اظهار کرد: با اتمام و بهره برداری این پروژه حدود ۱۰۰ نفر از افراد بومی در این هتل مشغول کار می شوند. شرکت آرتا عمران ورق یک شرکت بومی استان است که در زمینه تولید انواع اسکلت فولادی ساختمان،اسکلت فولادی سوله،پل فولادی،صفحه ستون فولادی در شهرک صنعتی شماره یک اردبیل فعالیت می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial