پیام سعید یاورپور مدیرعامل شرکت رفاه گستر به مناسبت هفته دفاع مقدس

این روزها و ایام ، روزهایی است که یادآور هشت سال دفاع مقدس را در اذهان زنده کرده و یاد آور روزهایی است که موج هجوم لشکر مردمی در لبیک به فرمان حضرت امام خمینی رحمت الله علیه جهت حضور در جبهه های حق علیه باطل است. و اینک وقت آن رسیده است که این رشادتها و دلاور مردمی ها را به یاد آوریم.

یاد باد آن روزگاران که افرادی جان ومال و ناموس خود را رها کرده و برای صیانت از این مرز و بوم هشت سال جانفشانی کردند و از خود گذشتند تا این روزها کشور ایران اسلامی در سایه فداکاری و ایثارگری رزمندگان، جانبازان، شهیدان گلگون کفن و آزادگان سرافراز بتوانند اقتدار خود را به جهانیان اثبات نماید.

این کشور اقتدار و سرافرازی امروز خود را مدیون خون پاک شهدایی است که مانند ستاره می درخشد و با نور خود راه حق و حقیقت را به نسل جوان نشان داده و همواره الگوی جوانان این مرز و بوم هستند.

یاد جمله معروف بنیانگذار جمهوری اسلامی به خیر که فرمودند « من در میان شما باشم یا نباشم به همه شما وصیت و سفارش می کنم که نگذارید انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد و نگذارید جهاد و شهادت به فراموشی سپرده شود. لذا لازم می دانم در این ایام پربرکت هفته دفاع مقدس ضمن تجلیل از رشادتها و دلاوری رزمندگان غیور و شجاع که در هشت سال دفاع مقدس جانانه از این آب و خاک و انقلاب و اسلام صیانت و پایداری کردند تشکر و قدردانی نموده و از درگاه خدای منان سربلندی ایران اسلامی را آرزومندم.

سعید یاورپور

مدیرعامل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial