همایش مدیران و سرپرستان مراکز اقامتی، رفاهی، پذیرایی و ورزشی شرکت رفاه گستر برگزار شد.

با هماهنگی معاونت فرهنگی اجتماعی و توسعه امور رفاهی همایش مدیران  و سرپرستان مراکز اقامتی،  رفاهی،  پذیرایی  و ورزشی شرکت رفاه گستر روز چهارشنبه مورخ سوم اسفند ماه ۱۴۰۱ برگزار شد.

این مراسم با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید و خواندن سرود ملی کشورمان جلسه آغاز گردید

جناب آقای سعید یاور پور مدیر عامل محترم شرکت ضمن خوشامدگویی به مهمانان بخصوص جناب آقای صدیقی، جناب آقای دکتر ابراهیمی مدرس اصول هتل داری  و جناب آقای شریعت و سایر مدعوین، مدیران و سرپرستان شرکت، تاکید کردند بتوانیم همه در کنار هم با همدلی و هم راستایی  مشکلات را حل و فصل کنیم.

 موضوع  برقراری کلاس های آموزش ضمن خدمت برای سرپرستان و مدیران را از اولویت های شرکت دانستند . در پایان ضمن آرزوی سالی پر از خیر و برکت برای تمام همکاران، همدلی همراهی اعضا را رمز کارگشایی معضلات در شرکت وسایر مراکز قلمداد نمودند .

دکتر علی راهنمایی ریاست محترم هیات مدیره شرکت با تاکید بر درآمدزایی و بهره‌برداری بهینه مراکز رفاهی و ارائه خدمات بهینه که آن را پایه و اساس ماندگاری ساختار خدمات رسانی شرکت دانسته و همچنین اظهار داشتند، برخی از مراکز رفاه گستربسیار پرطرف دار بوده و می تواند از قطب های گردشگری محسوب گردد که با مدیریت کارآمد می‌تواند سود  دهی خوبی  داشته باشد.

جناب آقای سید شهرام هروی معاونت محترم امور باشگاه ها ضمن خوش آمدگویی به مهمانان، شیوع بیماری کرونا را  از دلایل عمده افت فعالیت مراکز دانسته و پیرو آن اظهار داشتند، مدیران و سرپرستان مراکز همچون بازوان شرکت هستند که با دستان توانمند و مدیریت خوب در این راستا باعث ماندگاری شرکت خواهند شد. تلاش بیشتر مدیران و سرپرستان در زمینه تبلیغات و نوآوری ها می تواند سبب بهبود باشد امید است در سال ۱۴۰۱با ارائه خدمات ویژه بهبود، خدمات رسانی سبب بهبود بازخورد مشتریان و جذب مخاطب خواهد شد که هدف نهایی شرکت می باشد.

جناب آقای شریعت نماینده محترم مالی سازمان در شرکت، ضمن عرض خیر مقدم به مهمانان و تبریک اعیاد مبارکه شعبان و میلاد امام زمام (عج ا…) ، تشکر ویژه از معاونت فرهنگی اجتماعی که بانی برگزاری این همایش بود  تشکر کردند و اظهار داشتند. برگزاری این همایش را از بهترین عملکردهای معاونت فرهنگی، اجتماعی و توسعه مراکز رفاهی دانسته و آن را فرصت بسیار خوبی برای دیدار رو در رو همکاران مراکز کشور برای بررسی و حل و فصل  مشکلات دانست و انگیزه‌ای تاثیرگذار، جهت بهبود روند کار بیان نمودند.  در ادامه جلسه بیشتر مدیران و سرپرستان به بیان پاره ای از مشکلات موجود در مرکز تحت اختیار خود پرداختند تا بتوان با هم اندیشی در آن موضوعات و طرح راهکارهای مناسب، گوشه ای از آن را مرتفع نمود.

در این همایش کارگاه های آموزشی پیرامون مدیریت هتلداری و هم چنین مکاتبات اداری برگزار گردید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial