بازدید مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی کشور و هیات همراه از پروژه هتل ۵ ستاره سرعین

دکتر میرهاشم موسوی مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی کشور در بازدید این پروژه تاکید کرد: ضرورت تسریع در روند عملیات اجرایی و بهره برداری پروژه در مناطق محروم باید در اولویت باشد.

دکتر موسوی که به همراه هیات همراه و دکتر علی راهنمایی  رییس هیات مدیره شرکت رفاه گستر تامین اجتماعی از پروژه هتل ۵ ستاره سرعین بازدید می کرد، افزود: مهمترین چالش این پروژه را تعطیلی فصلی است که ناشی از اقلیم منطقه‌ (برف، سرما، یخبندان و برودت هوا) است ولی باید تمام تلاش خود را برای بهره برداری پروژه ها بخصوص در مناطق محروم انجام داد.

وی افزود، با احداث این هتل مشکل اقامتی-رفاهی همکاران سازمان تامین اجتماعی به خصوص  همکاران بازنشسته در منطقه توریستی – تفریحی استان اردبیل به ویژه در شهر زیبای سرعین و استفاه از آبگرم درمانی آن و همچنین استفاده عموم مردم که بخشی از ظرفیت این هتل اختصاص خواهد یافت، مرتفع می شود.

دکتر موسوی با تاکید بر  اشتغال زایی این پروژه گفت:  در زمان بهره برداری قریب به ۱۰۰نفر که عمدتا از نیروهای بومی منطقه خواهد بود، اشتغال ایجاد خواهد شد.

دکتر علی راهنمایی رییس هیات مدیره شرکت رفاه گستر تامین اجتماعی نیز در این بازدید گزارشی در خصوص روند اجرایی این پروژه به مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی ارایه  دادند.

شایان ذکر است، هتل ۵ ستاره سرعین استان اردبیل اولین هتل ۵ ستاره سازمان تامین اجتماعی است که شروع پروژه  از خرداد ۱۴۰۰ بوده و متولی آن شرکت رفاه گستر تامین اجتماعی است. مساحت زمین  آن ۳۴۵۴ متر مربع که مساحت اشغال آن ۱۷۰۰ متر مربع است در ۱۰ طبقه ۵۴ واحدی با امکانات استخر، سالن ورزشی که پیشرفت پروژه در حال حاضر ۲۰ درصد است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial