پیام سعید یاورپور مدیرعامل شرکت رفاه گستر به مناسبت سالروز ورود آزادگان سرافراز به میهن اسلامی

آزادگان ، صبورتر از سنگ صبور و راضی‌ترین کسان به قضای الهی بودند. آنان سینه‌هایی فراخ‌تر از اقیانوس داشتند که از همه جا و همه کس بریده و به خدا پیوسته بودند. آزاده نامیده شدند، چون از قید نفس و نفسانیات رهایی یافته بودند. اسطوره های صبر و پایمردی، این شیرمردان عرصه نبرد حق علیه باطل که با استقامت و پایداری بی مثال خویش ، عزت ، افتخار ، و عظمت را برای ایران و ایرانی به ارمغان آوردند. این حماسه آفرینان بی بدیل سرمایه های جاودانی برای کشور محسوب میشوند.

بیست و ششم مرداد ماه سال یکهزار و سیصد و شصت و نه یکی از ایام شور آفرین و به یاد ماندنی تاریخ هشت سال دفاع مقدس ملت شریف و قهرمان کشورمان است.آزادگان هیچگاه متعلق به یک مقطع تاریخ نیستند بلکه همواره مانند روحی در همه ارکان این کشور و ملت جاری شده اند ؛ چراکه پیام و سیره آنها ، فریاد سربلندی و شکوهمندی ملت ایران اسلامی است که برای همیشه ماندگار است.

آزادگان در طول جنگ تحمیلی و در دوران اسارت پیام آور انقلاب بوده اند و غریبانه و مظلومانه در پی کینه توزی دشمنان و تلخ کامی دوران طاقت فرسای اسارت صدای استقلال و آزادی کشور را سردادند و در راه استقرار و تداوم نظام جمهوری اسلامی تا پای جان ایستادند.

اینجانب به نمایندگی از تمام همکاران این روز بزرگ را به راد مردانی که تمام هستی خویش را برای حفظ غیرت و شرف اسلامی در طبق اخلاص نهاده تشکر و قدردانی نموده و ضمن تبریک این روز به یاد ماندنی از درگاه خداوند منان سلامتی و سربلندی برای آزادگان سرافراز سراسر کشور آرزومندم.

                                                                                                  سعید یاورپور

                                                                                                     مدیرعامل

1 دیدگاه

  1. امیرسام

    سلامت و تندرست باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial