پیام سعید یاورپور مدیرعامل شرکت رفاه گستر به مناسبت هفته بسیج

بسیج یعنی نیروی کارآمد کشور برای همۀ میدان ها”. مقام معظم رهبری(مد ظله العالی)

پنجم آذر ماه سالروز تشکیل بسیج مستضعفین مصداق آیۀ شریفۀ «وَالَّذینَ جاهَدوا فینا لَنَهدِیَنَّهُم سُبُلَنا»، با فرمان تاریخی رهبر کبیر و بنیانگذار فقید انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) یادآور مکتبی‌ترین و مردمی‌ترین نیروی جمهوری اسلامی ایران است.

بسیج معراج اندیشه؛ تجسم ایمان عاشقانه، ایمان عمیق، ایمان توأم با عواطف؛ مظهر وحدت؛ طراوت، عشق و ایمان، صفا و صمیمیت، فداکاری و ایثار، شجاعت و رشادت، نجابت و فروتنی، اخلاص و خلوص، مدرسه عشق و مکتب شاهدان و شهیدان گمنامی است که به تعبیر امام (ره)، پیروانش بر گلدسته های رفیع آن اذان شهادت و رشادت سرداده اند و تربیت یافتگان آن، نام و نشانی در گمنامی و بی نشانی گرفته اند.  تسلط نوای دلنشین تفکر بسیجی ، یادآور پیام اقتدار و تولید قدرت برای ایران عزیز و یأس و ناامیدی برای دشمنان و بدخواهان این سرزمین مقدس بوده است. به تعبیر رهبر فرزانه انقلاب اسلامی، بسیج برای جوانان شورآفرین، برای دوستان امیدآفرین و برای دشمنان بیم آفرین است

بی شک ملت شریف ایران اسلامی همواره قدردان خدمات بسیج مستضعفان بوده و هیچ گاه نقش این نیروی پرصلابت را در حفظ تمامیت ارضی و دفاع از مرزهای میهن اسلامی در دوران هشت سال دفاع مقدس و در ادامه آن خنثی سازی توطئه های دشمنان از یاد نخواهند برد. این تشکیلات عظیم مردمی پس از حضور موثر و مقتدرانه در دفاع مقدس و کسب تجربیات ذیقیمت، توانسته در تمام عرصه‌های اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی و فناوری  همچنین رخدادهایی چون بلایای طبیعی نیز منشاء اثرات مفید و موثر است.

اینجانب فرا رسیدن هفته بسیج و سالروز تاسیس این نهاد مقدس را به محضر فرماندهی معظم کل قوا، آحاد مردم بویژه ایثارگران، جانبازان، آزادگان و خانواده معظم شهدا، همه بسیجیان مخلص این تابلوهای زیبای ایثار و فداکاری و بویژه خواهران و برادران بسیجی همکار  تبریک عرض نموده  و عزت و سرافرازی همه شما عزیزان را از خداوند متعال مسئلت می نمایم.

سعید یاورپور

مدیرعامل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial