برگزاری جلسه هم اندیشی ستاد ویژه اربعین حسینی

روز یکشنبه مورخ ۳۱ اردیبهشت ماه اولین جلسه ستاد ویژه اربعین در طبقه نهم سازمان تامین اجتماعی برگزار گردید. در این جلسه که به ریاست جناب آقای دکتر اسفندیاری معاون محترم فرهنگی، اجتماعی و امور استانهای سازمان برگزار گردید.

پس از تلاوت آیاتی چند از قرآن کریم آقای دکتر محسن تقیانی مدیرکل محترم امور فرهنگی اجتماعی سازمان گفتند سال گذشته در مرز شلمچه، چزابه، مهران، میرجاوه استان سیستان و بلوچستان موکب دایر بود و برای اولین بار موکب درمانی و یک موکب اسکان هم در داخل کربلای معلی راه اندازی شد. امسال نیز همانند سال گذشته باید با تمام توان در امر مهم راهپیمایی اربعین حسینی و راه اندازی مواکب اقدام نماییم.

سپس دکتر اسفندیاری نیز ضمن تبریک آغاز دهه کرامت و ولادت خانم حضرت معصومه (س) گفتند اربعین جز نهضت حسینی است و اهمیت اربعین در تبلیغ و کار فرهنگی است. اربعین اتحاد و عظمت جهان اسلام است. در ادامه مدیر درمان استان به بیان گزارش از جلسه مشترک با هلال احمر و اورژانس را ارایه نمدند. در ادامه آقای سعید یاور پور مدیر عامل شرکت نیز ضمن تشکر از حسن اعتماد سازمان در واگذاری بخش عمده اسکان و پذیرایی به این شرکت گفتند سال گذشته خادمان حسینی در شرکت رفاه گستر با هماهنگ نمودن بیش از ۳۰ تریلی آب معدنی به مرزهای داخلی و الباقی را به کربلای معلی ارسال نمودند. و همکاران این شرکت به عنوان خادمان حسینی با جان و دل در پذیرایی از زایرین حرم حسینی دخیل بودند. مقرر شد در هفته آینده کمیته های مختلف اسکان، پذیرایی، تدارکات، فرهنگی و ترابری و … تعیین و شروع بکار نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial